Balıkesir İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü

TRAVEL TÜRKİYE İZMİR DİGİTAL FUARI

                                                                          İzmir.jpg

Kültür ve Turizm Bakanlığı himayelerinde İZFAŞ ve TURSAB A.Ş işbirliği ve İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleşen TRAVEL TÜRKİYE İZMİR TURİZM FUARI, içerisinde bulunduğumuz pandemi koşulları ve sektör talebine istinaden “14. TRAVEL TÜRKİYE İZMİR DİGİTAL” olarak 25-27 Şubat 2021 tarihlerinde İZFAŞ’ın kendi dijital altyapısı ile sadece sanal olarak düzenlenecek olup dünya çapındaki dijital fuarlar arasındaki yerini alması planlanmaktadır.
Türkiye’de turizm sektörünün ilk sanal fuarı olacak olan 14.Travel Türkiye İzmir Digital, Şubat ayında dünyanın dört bir yanından turizm profesyonellerini aynı oratmada buluşturacak dijital bir platform haline gelecek ve Türkiye’de turizm fuarları açısından yeni bir dönem başlatacaktır.
Dijital platform basit ve kolayca anlaşılabilir yapısıyla kullanıcıya rahatlıkla erişim ve kullanım imkanı sağlarken; aynı zamanda katılımcıya kendi stantlarını oluşturabildikleri, katalog içeriklerini düzenleyebildikleri ve ziyaretçi eşleştirme sistemi sayesinde online randevulaşmalar ve görüşmeler sağlayabildikleri verimli ve gerçekçi bir fuar ortamı yaratacaktır.
Dünyanın dört bir yanından fuarı ziyaret edecek Hosted Buyer’lar ve tüm katılımcılar ile platform üzerinden randevu oluşturup görüntülü B2B görüşmeler sağlayıp yeni iş bağlantıları kurulabilecektir.
14.TRAVEL TÜRKİYE İZMİR DİGİTAL platformuna aşağıdaki linkten erişim sağlayabilirsiniz.

https://ttidigital.izfas.com.tr/tr

Türkiye’nin turizm sektöründeki ilk dijital fuar platformunda katılımcı olmak, 14.Travel Türkiye İzmir Digital Fuarı hakkında bilgi almak diğer sorularınızla ilgili olarak 0549 833 9529 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.